ERASMUS

Katedra Kultury i Języka Francuskiego ma obecnie podpisanych 12 umów bilateralnych w ramach programu Erasmus z Uniwersytetem w Strasburgu, Montpellier, Mulhouse, Porto, Santiago de Compostela i Bańskiej Bystrzycy.

nazwa uczelni www okres umowy kontakt
Uniwersytet w Strasburgu, Francja www.unistra.fr 2014-2021 Pascale Ranson (pascale.ranson@unistra.fr)
Uniwersytet Bourgogne w Dijon, Francja www.u-bourgogne.fr 2014-2021 Claire Gil-Fernandez (Clara.Gil-Fernandez@u-bourgogne.fr)
Uniwersytet Paul-Valéry Montpellier3, Francja www.univ-montp3.fr 2014-2021 Fabrice Hirsch (fabrice.hirsch@univ-montp3.fr)
Uniwersytet Haute-Alsace w Mulhouse, Francja www.uha.fr 2014-2021 Caroline Schaub (caroline.schaub@uha.fr)
Uniwersytet Porto, Portugalia www.up.pl 2014-2021 Christina Ferreira (sri@reit.pt)
Prof. Fatima Matos (fmatos@letras.up.pt)
Prof. Maria de Fatima Marinho Saraiva (msaraiva@letras.up.pt)
Universidade de Santiago de Compostela, Hiszpania www.usc.es 2014-2021 Enrique Lopez Veloso (ore@usc.es)
Univerzita Mateja Bela w Bańskiej Bystrzycy, Słowacja www.umb.sk 2014-2021 dr Ingrid Balazova (ingrid.balazova@umb.sk)
Institut Catholique de Toulouse, Francja www.ict-toulouse.fr 2015-2021 Annie Despatureaux (ri@ict-toulouse.fr)
Universitad de Valladolid, Hiszpania www.uva.es 2016-2021 Ana Iglesias Botrán ( anabotran@fyl.uva.es)
Universidad de Oviedo, Hiszpania/Spain http://www.uniovi.es 2016-2021 Eva Alvarez Martino (vice.inter.fyl@uniovi.es)
Universidad Europea del Atlantico, Santander, Hiszpania  www.uneatlantico.es 2016-2021 Juan Luis Vidal Mazon juanluis.vidal@uneatlantico.es
Latvian Academy of Culture, Łotwa/Latvia http://www.lka.edu.lv 2016-2021 Ilze Beimane (beimane@lka.edu.lv)

Erasmus+, ZALICZANIE PRZEDMIOTOW

Erasmus+, Koordynatorzy ECTS 2016

Witryna, którą obecnie przeglądasz, wykorzystuje pliki cookies w celu poprawnej realizacji dostarczanych usług i informacji oraz w celach gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Więcej informacji >>

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close