W niedzielę 2 czerwca – w ramach XVII Festiwalu Nauki – przed gmachem Uczelni na pl. Kopernika odbył się piknik naukowy.

Jak co roku Wydział Filologiczny zaprezentował podczas nocy nauki i pikniku naukowego szereg ciekawych wydarzeń i konkursów związanych z językami, które można studiować na naszym wydziale.

Można było sprawdzić się w mini-testach i quizach, dowiedzieć się „czy Francuzi naprawdę jedzą żaby” lub też prześledzić etymologię swojego imienia i nazwiska.

Pozostałe zdjęcia zamieszczone będą w załącznikach poniżej. Zachęcamy do obejrzenia.